Jeśli Tutaj trafiłeś, to znaczy że prawdopodobnie mamy ze sobą coś wspólnego. Coś łączy Ciebie i mnie. Prawdopodobnie nasze serca biją za czymś, co czyni nas prawdziwie wolnymi. Nasza wyobraźnia również skonstruowana jest podobnie. Na tym blogu możesz poznać moją historię. Historię, która rozpoczęła się, gdy byłem jeszcze dzieckiem. Jest opowiedziana moimi oczami, uczuciami oraz wspomnieniami. Pisanie tej historii rozpoczęli moi rodzice stawiając swoje pierwsze kroki w podróżowaniu po świecie, gdzie wsiadając do samochodu byli zdani wyłącznie na mapę Europy oraz samych siebie. Nieprawdopodobne jest jak wielką musieli posiadać motywację do odkrywania świata.

Dlaczego tworzę bloga? Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że w mojej głowie powstało tyle pozytywnych wspomnień, że nie chciałbym aby z niej uciekły. Postanowiłem wszystko skleić razem ze sobą i stworzyć z tego pamiątkę. Jest to blog napisany prostym językiem. Chodzi Tutaj o przekaz i uruchomienie Twojej wyobraźni najmocniej jak to tylko możliwe. Dla Ciebie to ma być przyjemność z czytania, a dla mnie satysfakcja z opowiadania. Dzięki temu moje wspomnienia nigdy nie zginą i już zawsze będę mógł do nich wracać. Dowiesz się Tutaj wielu ciekawostek podróżniczych, być może odnajdziesz także własne inspiracje. Dzięki temu blogowi będę mógł się także podzielić tym wszystkim z Wami. I’am Travel to spis tego, co udało mi się przeżyć – podróżując. To spotkani ludzie, wyjątkowe chwile, wspomnienia, a co najważniejsze moja życiowa droga. I’am Travel- To po prostu ja – Mateusz.

10 komentarzy

  1. Mateusz zostaniesz moim Guru ?!;)) czekam na nowe wpisy, nie wiedziałam że z Ciebie taki Poeta 😉 super pomysł, zdjęcia przepiękne, ale małoooo ;( czekam na więcej i mocno trzymam za Ciebie kciuki !!! To sama przyjemność uczestniczyć w tej podróży razem z Wami 😉 Pozdrawiam 😉

    Gosiula

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *